ProGamers Public server
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
HomeLatest imagesSearchRegisterLog in

 

 Ne mogu da vjerujem!!!!

Go down 
AuthorMessage
sajin




Posts : 2
Join date : 2009-07-01

Ne mogu da vjerujem!!!! Empty
PostSubject: Ne mogu da vjerujem!!!!   Ne mogu da vjerujem!!!! EmptyWed Jul 01, 2009 10:06 am

E ja ću sad malo da se žalim, samo pitaj Boga da li će iko pročitati ovu moju žalbu i reagovati...

Ako ste iole ozbiljan server onda će neko reagovati!

Znači danas sam možda drugi put ušao na ovaj server. I iskreno dopada mi se jer mi je ping relativno normalan. Daleko od toga da je dobar ali je bolji nego na nekim drugim serverima.

I ja fino igram i admin me dva puta banuje bez razloga!!!! i ja se svaki put vratim da mi odgovori zasto me banovao jer nemam ama baš nikakav cheat, a on na kraju kad se uopšte udostojio da mi odgovori napiše da sam banovan jer sam mnogo ružan, i onda mi još kaže da sam ružan kao pička.

Jel tako treba da se ponaša jedan admin???!!! Inače radi se o onom adminu KevaC.
Inače imam ja još servera na kojima igram ali me strašno ljuti takva drskost i to me jako nervira, da me neko banuje i onda još vrijeđa bez razolga. Boli mene briga što me banovao, ali kad mi govori svašta neki klinac to me strašno ljuti(a ako nije klinac, onda još gore, sramota da neko ko je malo stariji govori i ponaša se onako kao neko dete!)

Valjda admin treba da bude tu da smiruje situaciju da upozorava na psovanje i vređanje, a ne da radi suprotno od toga!!!

Nadam se da će mi neko odgovoriti
Back to top Go down
 
Ne mogu da vjerujem!!!!
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
ProGamers Public server :: ProGamers Public server :: Pohvale i Zalbe na rad ADMINISTRACIJE na serveru-
Jump to: