ProGamers Public server
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
HomeLatest imagesSearchRegisterLog in

 

 admina oduzeti kloshu

Go down 
5 posters
AuthorMessage
DareDevil




Posts : 4
Join date : 2009-03-21

admina oduzeti kloshu Empty
PostSubject: admina oduzeti kloshu   admina oduzeti kloshu EmptySat Mar 21, 2009 5:23 pm

KLOSH NAJVECI NOOBE ADMINE,PA KOJI SI TI KURAC AK SI ADMIN MOZES IGRAT S WH A DRUGE BANAT BEZ RAZLOGA!!!!!!!!!!!!! BLAGO OVAJ CE TI UNISTITI SERVER TOLIKO JE GLOOP ADMIN TO NEMA NIGDJE!!!!!!!!!!!!!!!!
PA MOM MISLJENJU ON JE DALEKO NAJLOSIJI ADMIN STO SAM JA VIDIO U SVOJOJ "CS KARIJERI"!!!!!!!!! PA ET TO JE MOJA PRIMJEDBA STO SE ADMINA TICE!!!!!!!! lol!
Back to top Go down
nigel92




Posts : 29
Join date : 2009-01-06

admina oduzeti kloshu Empty
PostSubject: Re: admina oduzeti kloshu   admina oduzeti kloshu EmptySun Mar 22, 2009 2:00 pm

Hmm, igra sa wh u PC-u, zanimljivo. . . Aj igrajte 1na1 na LAN-u pa da vidimo hoces li imati isto misljenje . . .
Back to top Go down
DareDevil




Posts : 4
Join date : 2009-03-21

admina oduzeti kloshu Empty
PostSubject: odgovor na temu   admina oduzeti kloshu EmptySun Mar 22, 2009 6:19 pm

nigel kad god i ti i on hocete igrat cemo u lanu!!!!!!! PO ZIVOT!!!!!!!!!!!!!!
Back to top Go down
SuNsh1n3

SuNsh1n3


Posts : 27
Join date : 2009-01-15
Age : 32
Location : Banja Luka

admina oduzeti kloshu Empty
PostSubject: Re: admina oduzeti kloshu   admina oduzeti kloshu EmptyMon Mar 23, 2009 2:43 am

haahahha...smjesan tip bgm lol!
Back to top Go down
http://maxiklan.forumotion.net/forum.htm
nigel92




Posts : 29
Join date : 2009-01-06

admina oduzeti kloshu Empty
PostSubject: Re: admina oduzeti kloshu   admina oduzeti kloshu EmptyTue Mar 24, 2009 3:53 am

DareDevil wrote:
nigel kad god i ti i on hocete igrat cemo u lanu!!!!!!! PO ZIVOT!!!!!!!!!!!!!!

Daj nemoj se brukat, sta ja odjednom imam s tim, i ja imam wh ??? OMG aj bjezi
Back to top Go down
Ilija




Posts : 4
Join date : 2009-03-24
Age : 32
Location : Nebitno!!

admina oduzeti kloshu Empty
PostSubject: Re: admina oduzeti kloshu   admina oduzeti kloshu EmptyTue Mar 24, 2009 7:16 pm

DareDevil wrote:
KLOSH NAJVECI NOOBE ADMINE,PA KOJI SI TI KURAC AK SI ADMIN MOZES IGRAT S WH A DRUGE BANAT BEZ RAZLOGA!!!!!!!!!!!!! BLAGO OVAJ CE TI UNISTITI SERVER TOLIKO JE GLOOP ADMIN TO NEMA NIGDJE!!!!!!!!!!!!!!!!
PA MOM MISLJENJU ON JE DALEKO NAJLOSIJI ADMIN STO SAM JA VIDIO U SVOJOJ "CS KARIJERI"!!!!!!!!! PA ET TO JE MOJA PRIMJEDBA STO SE ADMINA TICE!!!!!!!! lol!

SLAZEM SE!!!
ban dobio...1000min
vako to bjese
igrala se dd2 ulazim ti ja u tunel na dugoj..... i on i jos jedan ti budu s druge strane vrata i pocmu pucat a ja ih obojicu ubijem kroz ona vrata(jedan bude head) i kraljina mi koistopa da ban
ma noob kazem vam....
Back to top Go down
nigel92




Posts : 29
Join date : 2009-01-06

admina oduzeti kloshu Empty
PostSubject: Re: admina oduzeti kloshu   admina oduzeti kloshu EmptySat Mar 28, 2009 2:52 am

Ilija wrote:
DareDevil wrote:
KLOSH NAJVECI NOOBE ADMINE,PA KOJI SI TI KURAC AK SI ADMIN MOZES IGRAT S WH A DRUGE BANAT BEZ RAZLOGA!!!!!!!!!!!!! BLAGO OVAJ CE TI UNISTITI SERVER TOLIKO JE GLOOP ADMIN TO NEMA NIGDJE!!!!!!!!!!!!!!!!
PA MOM MISLJENJU ON JE DALEKO NAJLOSIJI ADMIN STO SAM JA VIDIO U SVOJOJ "CS KARIJERI"!!!!!!!!! PA ET TO JE MOJA PRIMJEDBA STO SE ADMINA TICE!!!!!!!! lol!

SLAZEM SE!!!
ban dobio...1000min
vako to bjese
igrala se dd2 ulazim ti ja u tunel na dugoj..... i on i jos jedan ti budu s druge strane vrata i pocmu pucat a ja ih obojicu ubijem kroz ona vrata(jedan bude head) i kraljina mi koistopa da ban
ma noob kazem vam....

Skinut mu je admin - rijeseno !
Back to top Go down
Vuja-bugzY




Posts : 10
Join date : 2009-11-14

admina oduzeti kloshu Empty
PostSubject: Re: admina oduzeti kloshu   admina oduzeti kloshu EmptySat Nov 14, 2009 3:37 pm

nigel92 wrote:
Ilija wrote:
DareDevil wrote:
KLOSH NAJVECI NOOBE ADMINE,PA KOJI SI TI KURAC AK SI ADMIN MOZES IGRAT S WH A DRUGE BANAT BEZ RAZLOGA!!!!!!!!!!!!! BLAGO OVAJ CE TI UNISTITI SERVER TOLIKO JE GLOOP ADMIN TO NEMA NIGDJE!!!!!!!!!!!!!!!!
PA MOM MISLJENJU ON JE DALEKO NAJLOSIJI ADMIN STO SAM JA VIDIO U SVOJOJ "CS KARIJERI"!!!!!!!!! PA ET TO JE MOJA PRIMJEDBA STO SE ADMINA TICE!!!!!!!! lol!

SLAZEM SE!!!
ban dobio...1000min
vako to bjese
igrala se dd2 ulazim ti ja u tunel na dugoj..... i on i jos jedan ti budu s druge strane vrata i pocmu pucat a ja ih obojicu ubijem kroz ona vrata(jedan bude head) i kraljina mi koistopa da ban
ma noob kazem vam....

Skinut mu je admin - rijeseno !

Samo da kazhem da lik nema "WH" jer igra iz igraone , ja ga gledam swaki dan , zatooo..psshxx
Back to top Go down
Sponsored content





admina oduzeti kloshu Empty
PostSubject: Re: admina oduzeti kloshu   admina oduzeti kloshu Empty

Back to top Go down
 
admina oduzeti kloshu
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» cakarone! oduzeti mu admina pod hitno
» LoL za admina :)
» Prijava za admina : vek
» Prijava za admina
» prijava za admina

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
ProGamers Public server :: ProGamers Public server :: Pohvale i Zalbe na rad ADMINISTRACIJE na serveru-
Jump to: