ProGamers Public server
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
HomeLatest imagesSearchRegisterLog in

 

 cheateri na serveru

Go down 
AuthorMessage
Poppa




Posts : 2
Join date : 2009-05-10

cheateri na serveru Empty
PostSubject: cheateri na serveru   cheateri na serveru EmptyTue May 12, 2009 8:58 am

Evo da se pozalim malo...Mislim igram skoro svaki da na vasem serveru...2 sam na top15 trenutno(bio 1.) ali dzaba sve to....
Danas igraju cheateri satima na progamers nikoga nema da ih banuje...Ja ovamo pitam za admina niko ni da odgovori...Pa daj nemorate ga meni dati, samo dajte jos nekim ljudima sto igraju stalno da mozemo na miru igrati a ne stalno da nas ubijaju razno rrazni citeri...jel to toliki problemi podijeliti jos par admina...u zadnjih par dana svaki dan cheateri igraju po 2,3 sata na serveru,nikoga da ih banuje...Prosirite taj admin team i dajte pojedinim ljudima sto trude...'JEdino sto hocu jeste da mogu igrati normalno...Usput i server se isprazni kada udju cheateri,pa vama kako se isplati...
NAdam se da ce neko pogledati ovo i odgovoriti mi...
Back to top Go down
 
cheateri na serveru
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» ADMINI NA ProGamers Public Serveru
» haha neka se pojavi koji na serveru

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
ProGamers Public server :: ProGamers Public server :: Pohvale i Zalbe na rad ADMINISTRACIJE na serveru-
Jump to: