ProGamers Public server
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
HomeLatest imagesSearchRegisterLog in

 

 XP team | Poppa

Go down 
AuthorMessage
Poppa




Posts : 2
Join date : 2009-05-10

XP team | Poppa Empty
PostSubject: XP team | Poppa   XP team | Poppa EmptySun May 10, 2009 3:12 am

1. XP team | Poppa (trenutno sam prvi na serveru Very Happy )
2. Igrao sam cs 1.5 jedno 3 godine,cs 1.6 takodje Very Happy (takodje sam steam korisnik vec godinu dana)
3. Minhen (Germany)
4. 19 godina
5. AMX se razmumijem pomalo,nemam sve komande u glavi ali imam spisak pa ako sta zatreba mogu na brzinu procitati, cak mi nije ni problem da ih naucim:)

Veliki razlog zbog kojega bi htio biti admin jeste: redovno kada igram i fino se zaigramo na serveru i tokom igre udje neka 100ka(izvinjavam se na izrazu) i pocne nam kvariti igru sa speed,aim_bot , wh i slicno.Admina nema(pogotovo u nocnim satima) tacno budemo bespomocni,samo gledamo kako nas lik ubija jednog za drugim,tako da bih rado uveo red u takvim situacijama,inace je super da pripadas admin team-u....

BTW. pojedincima ako bi bio razlog bana nepoznat,snimam demo pri svakome ban-u pa neka se zali na forumu....

Rado bi jos mnogo toga rekao ali da ne duzim, usput server vam je extra,drago mi je da mi ga je KeVaC preporucio.
Ako bi vas interesovao moj zahtjev javite mi se na pm ili na poppa-cs@hotmail.com.
Evo jedan demo i pic od jutros : derdevil speed hack, aaa wallhack i izjava od Logitech-a
http://www.file-upload.net/download-1631210/cheater.dem.html
XP team | Poppa Yof2p7
Back to top Go down
 
XP team | Poppa
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» [NO-eXe-I] Team
» pr0.MiX.TeaM vs U
» MaXi | TEAM
» -eXiT- team

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
ProGamers Public server :: ProGamers Public server :: Prijave za admina-
Jump to: