ProGamers Public server
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
HomeLatest imagesSearchRegisterLog in

 

 FOrummmmmmm

Go down 
3 posters
AuthorMessage
killer




Posts : 5
Join date : 2009-01-23

FOrummmmmmm Empty
PostSubject: FOrummmmmmm   FOrummmmmmm EmptyFri Jan 23, 2009 6:45 pm

Nemate nigdje na citavom forum zalbe,pohvale i predlozi za forum ? namjestite da duzina novog topica ne mora biti 10 slova vec manje,mogli bi banner neki bolji napraviti ovaj ko da je radjen u paintu lol!,dodati par podforuma korisnih i naci neku temu da se bolje isticu glavni podforumi i kategorije i ovaj IP na vrhu nije bas uocljiv previse ... ovaj dole mp3 player se nikako ne uklapa u ostatak foruma. i mogli bi napraviti neke rankove za admine i tako nesto...toliko od mene Very Happy Very Happy
Back to top Go down
|Gr3ml@^

|Gr3ml@^


Posts : 45
Join date : 2009-01-16
Age : 30
Location : Banja Luka

FOrummmmmmm Empty
PostSubject: Re: FOrummmmmmm   FOrummmmmmm EmptySat Jan 24, 2009 5:34 am

killer wrote:
Nemate nigdje na citavom forum zalbe,pohvale i predlozi za forum ? namjestite da duzina novog topica ne mora biti 10 slova vec manje,mogli bi banner neki bolji napraviti ovaj ko da je radjen u paintu lol!,dodati par podforuma korisnih i naci neku temu da se bolje isticu glavni podforumi i kategorije i ovaj IP na vrhu nije bas uocljiv previse ... ovaj dole mp3 player se nikako ne uklapa u ostatak foruma. i mogli bi napraviti neke rankove za admine i tako nesto...toliko od mene Very Happy Very Happy

a joj pa sve ovo, i ja slazem !!!!!!! Smile Smile Smile Smile
Back to top Go down
Griwas

Griwas


Posts : 26
Join date : 2009-01-22
Location : Doboj

FOrummmmmmm Empty
PostSubject: Re: FOrummmmmmm   FOrummmmmmm EmptySat Jan 24, 2009 9:01 am

e za banner znam ko vma moze uraditi momci extra rade u PS kao sto vidite moj avatar evo vam link foruma IZRADA SVIH VRSTA SLIKA>> www.digital-team.forumotion.net smao treba da se reg. i napisete zahtjev Cool ako je vama mrsko ja cu da napisem zahtjev posto sam reg tamo
Back to top Go down
http://www.xtrem3-gaming.crazy4us.com
Sponsored content





FOrummmmmmm Empty
PostSubject: Re: FOrummmmmmm   FOrummmmmmm Empty

Back to top Go down
 
FOrummmmmmm
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
ProGamers Public server :: ProGamers Public server :: ProGamers Public server ( pisite sve mane servera i ostalo..pohvalite nas malo..) :D-
Jump to: