ProGamers Public server
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
HomeLatest imagesSearchRegisterLog in

 

 Help admini procitajte SVI!!!!!

Go down 
2 posters
AuthorMessage
sesa




Posts : 8
Join date : 2009-01-16
Age : 30

Help admini procitajte SVI!!!!! Empty
PostSubject: Help admini procitajte SVI!!!!!   Help admini procitajte SVI!!!!! EmptyWed Jan 21, 2009 8:12 am

E ovako mislio sam jedan prijedlog to je help admin

drax ako hoces stavi to jer kad nema admina help admin i ima opcije da bana kicka i eto jer ima citera po serverima mozes stavit i druge opcije al eto to su glavne jer citera bude po serverima i navecer i ujutru i nema admina pa stavi to i izaberi ih nekoliko
Back to top Go down
|Gr3ml@^

|Gr3ml@^


Posts : 45
Join date : 2009-01-16
Age : 30
Location : Banja Luka

Help admini procitajte SVI!!!!! Empty
PostSubject: Re: Help admini procitajte SVI!!!!!   Help admini procitajte SVI!!!!! EmptyWed Jan 21, 2009 9:43 am

sesa wrote:
E ovako mislio sam jedan prijedlog to je help admin

drax ako hoces stavi to jer kad nema admina help admin i ima opcije da bana kicka i eto jer ima citera po serverima mozes stavit i druge opcije al eto to su glavne jer citera bude po serverima i navecer i ujutru i nema admina pa stavi to i izaberi ih nekoliko
eo ti prijedlog...ja ti dam MSN i ti mene zovnes kad ima citera...ako se ne javim onda ti dam svoj broj pa me zoves na mobilni...ako se ne javim onda tako isto radi sa Nigelom i ostalima...hahaha...lol...aj pozz!!
Back to top Go down
 
Help admini procitajte SVI!!!!!
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» ADMINI NA ProGamers Public Serveru

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
ProGamers Public server :: ProGamers Public server :: ProGamers Public server ( pisite sve mane servera i ostalo..pohvalite nas malo..) :D-
Jump to: