ProGamers Public server
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
HomeLatest imagesSearchRegisterLog in

 

 Kojom rukom drzite pusku u igri????

Go down 
+2
nigel92
|Gr3ml@^
6 posters
AuthorMessage
|Gr3ml@^

|Gr3ml@^


Posts : 45
Join date : 2009-01-16
Age : 30
Location : Banja Luka

Kojom rukom drzite pusku u igri???? Empty
PostSubject: Kojom rukom drzite pusku u igri????   Kojom rukom drzite pusku u igri???? EmptySat Jan 17, 2009 12:20 pm

A lol...ja drzim lijevom...lakse mi nekako igrati!!!!
Back to top Go down
nigel92




Posts : 29
Join date : 2009-01-06

Kojom rukom drzite pusku u igri???? Empty
PostSubject: Re: Kojom rukom drzite pusku u igri????   Kojom rukom drzite pusku u igri???? EmptySat Jan 17, 2009 10:36 pm

oce to kad si retard
Back to top Go down
|Gr3ml@^

|Gr3ml@^


Posts : 45
Join date : 2009-01-16
Age : 30
Location : Banja Luka

Kojom rukom drzite pusku u igri???? Empty
PostSubject: Re: Kojom rukom drzite pusku u igri????   Kojom rukom drzite pusku u igri???? EmptySun Jan 18, 2009 4:20 am

nigel92 wrote:
oce to kad si retard
hahah duvaj cunu...hahah...a ko mi kaze eee...ni jednom nisi me pobjedio 1 vs 1!!!!! jbt!!!
Back to top Go down
nigel92




Posts : 29
Join date : 2009-01-06

Kojom rukom drzite pusku u igri???? Empty
PostSubject: Re: Kojom rukom drzite pusku u igri????   Kojom rukom drzite pusku u igri???? EmptySun Jan 18, 2009 9:19 am

oce to kad si retard, a ne moras me sramotii ovdje pred svijetom, jos ce ljudi poceti pricati da me bot razvaljuje, SmileSmileSmileSmile
Back to top Go down
|Gr3ml@^

|Gr3ml@^


Posts : 45
Join date : 2009-01-16
Age : 30
Location : Banja Luka

Kojom rukom drzite pusku u igri???? Empty
PostSubject: Re: Kojom rukom drzite pusku u igri????   Kojom rukom drzite pusku u igri???? EmptySun Jan 18, 2009 9:20 am

nigel92 wrote:
oce to kad si retard, a ne moras me sramotii ovdje pred svijetom, jos ce ljudi poceti pricati da me bot razvaljuje, SmileSmileSmileSmile
hahahhaha...aj necu onda...hahah... I love you I love you I love you I love you I love you
Back to top Go down
nigel92




Posts : 29
Join date : 2009-01-06

Kojom rukom drzite pusku u igri???? Empty
PostSubject: Re: Kojom rukom drzite pusku u igri????   Kojom rukom drzite pusku u igri???? EmptySun Jan 18, 2009 9:29 am

ma jebi se ti, sad je gotovo. . .sad svi znaju Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil
Back to top Go down
LoL

LoL


Posts : 14
Join date : 2009-01-15

Kojom rukom drzite pusku u igri???? Empty
PostSubject: Re: Kojom rukom drzite pusku u igri????   Kojom rukom drzite pusku u igri???? EmptySun Jan 18, 2009 9:59 am

u desnoj nekada u lijevoj
Back to top Go down
SuNsh1n3

SuNsh1n3


Posts : 27
Join date : 2009-01-15
Age : 32
Location : Banja Luka

Kojom rukom drzite pusku u igri???? Empty
PostSubject: Re: Kojom rukom drzite pusku u igri????   Kojom rukom drzite pusku u igri???? EmptySun Jan 18, 2009 10:19 am

Drzao u lijevoj dosta dugo..pa sam onda pre par mjeseci vratio na desnu i sad naravno satra Very Happy geek
Back to top Go down
http://maxiklan.forumotion.net/forum.htm
n@tural3s*

n@tural3s*


Posts : 15
Join date : 2009-01-16
Age : 32

Kojom rukom drzite pusku u igri???? Empty
PostSubject: xxx   Kojom rukom drzite pusku u igri???? EmptySun Jan 18, 2009 11:13 am

ti sto drze u lijevoj pretezno su lijevaci Very Happy
ma desnai samo desna
Back to top Go down
Griwas

Griwas


Posts : 26
Join date : 2009-01-22
Location : Doboj

Kojom rukom drzite pusku u igri???? Empty
PostSubject: Re: Kojom rukom drzite pusku u igri????   Kojom rukom drzite pusku u igri???? EmptyThu Jan 22, 2009 7:00 am

ma desnaa Cool
Back to top Go down
http://www.xtrem3-gaming.crazy4us.com
|Gr3ml@^

|Gr3ml@^


Posts : 45
Join date : 2009-01-16
Age : 30
Location : Banja Luka

Kojom rukom drzite pusku u igri???? Empty
PostSubject: Re: Kojom rukom drzite pusku u igri????   Kojom rukom drzite pusku u igri???? EmptyThu Jan 22, 2009 7:30 am

n@tural3s* wrote:
ti sto drze u lijevoj pretezno su lijevaci Very Happy
ma desnai samo desna
...lol...ja sam desnjak...i u fudbalu tarem i lijevom i desnom...pitaj BANJA LUKU kako igram fudbal jbt-e hahahahhahahahahha
Back to top Go down
SuNsh1n3

SuNsh1n3


Posts : 27
Join date : 2009-01-15
Age : 32
Location : Banja Luka

Kojom rukom drzite pusku u igri???? Empty
PostSubject: Re: Kojom rukom drzite pusku u igri????   Kojom rukom drzite pusku u igri???? EmptyThu Jan 22, 2009 7:47 am

|Gr3ml@^ wrote:
n@tural3s* wrote:
ti sto drze u lijevoj pretezno su lijevaci Very Happy
ma desnai samo desna
...lol...ja sam desnjak...i u fudbalu tarem i lijevom i desnom...pitaj BANJA LUKU kako igram fudbal jbt-e hahahahhahahahahha
hahahha...Grema mlada nada Paprikovca...znate da je momak cak i izmislio igru(slicnu guzi) Very Happy
Back to top Go down
http://maxiklan.forumotion.net/forum.htm
|Gr3ml@^

|Gr3ml@^


Posts : 45
Join date : 2009-01-16
Age : 30
Location : Banja Luka

Kojom rukom drzite pusku u igri???? Empty
PostSubject: Re: Kojom rukom drzite pusku u igri????   Kojom rukom drzite pusku u igri???? EmptyThu Jan 22, 2009 9:28 am

SuNsh1n3 wrote:
|Gr3ml@^ wrote:
n@tural3s* wrote:
ti sto drze u lijevoj pretezno su lijevaci Very Happy
ma desnai samo desna
...lol...ja sam desnjak...i u fudbalu tarem i lijevom i desnom...pitaj BANJA LUKU kako igram fudbal jbt-e hahahahhahahahahha
hahahha...Grema mlada nada Paprikovca...znate da je momak cak i izmislio igru(slicnu guzi) Very Happy
da jbt...ta je igra poznata u Banja Luci jbt...skoro u svim dijelovima grada se igrala prije 1-2 godine...hahaha...magija!!!
Back to top Go down
Sponsored content





Kojom rukom drzite pusku u igri???? Empty
PostSubject: Re: Kojom rukom drzite pusku u igri????   Kojom rukom drzite pusku u igri???? Empty

Back to top Go down
 
Kojom rukom drzite pusku u igri????
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
ProGamers Public server :: Counter Strike & Spam :: Spam-
Jump to: